Każdy wybór, który podejmujecie w związku z Waszym ślubem jest ogromnie ważny. Decydując się na współpracę ze mną powierzacie mi nie lada wyzwanie – mam jedyną i niepowtarzalną szansę, aby opowiedzieć kawałek ważnej historii Waszego wspólnego życia i sprawić, by reportaż ślubny oddawał emocje i uczucia, jakie Wam tego dnia towarzyszyły. Abym mógł opowiedzieć tę historię w sposób wiarygodny i spełniający Wasze oczekiwania, ważne jest, abyśmy mieli do siebie zaufanie. Jeśli wpuścicie mnie choć na chwilę do swojego świata, zrobię wszystko, aby zdjęcia ślubne sprawiały Wam niezmienną radość przez długie lata. To ważne, aby wywoływały dokładnie takie samo wzruszenie w pierwszą, jak i pięćdziesiątą rocznicę ślubu.

Jeśli chcecie, abym towarzyszył Wam w tych ważnych dla Was chwilach – z przyjemnością spotkam się z Wami; przy kubku kawy podyskutujemy o Waszej wizji ślubu i mojej propozycji uchwycenia jej na zdjęciach. Jeśli na dodatek jesteście optymistami, a uśmiech i dobry nastrój stale Wam towarzyszą – możecie być pewni, że zostanę Waszym fanem!

Na początek napiszcie mi kilka słów o sobie i swoim weselu. Dajcie znać, kiedy i gdzie odbędzie się Wasz wielki dzień. Wspólnie ustalimy datę pierwszego spotkania.