Cześć. Pozwólcie, że opowiem Wam o sobie.

Mam na imię Bartosz. Na pewno nie zdziwi Was, jeśli przyznam, że moją pasją jest fotografia. Jestem też wielbicielem podróży. Inspirują mnie piękne miejsca i wyjątkowe, naturalne światło, które tworzy magiczną atmosferę. Pasję do fotografii, wyjątkowych miejsc i historii łączę w pracy zawodowej. Fotografia ślubna stała się moim sposobem na życie.
W tej pracy nie ma miejsca na improwizację. Jestem reportem, dlatego w fotografowaniu kładę nacisk na autentyczność. Skupiam się na Waszej relacji, a moje zdjęcia budują opowieść o miłości i ekscytacji wspólnymi chwilami. Możecie być pewni, że w najbardziej wzruszających momentach nie odczujecie mojej obecności – jedynie dźwięk migawki aparatu będzie przypominał, że czuwam nad uwiecznieniem Waszych przeżyć.
Jeśli uważacie, że pozowanie do zdjęć nie jest Waszą najmocniejszą stroną, nie musicie się obawiać. Cenię sobie spontaniczność. Gdy się bliżej poznamy, szybko przekonacie się, jak przyjemnym czasem jest realizacja sesji ślubnej, a przyjazna i miła atmosfera zaowocuje zdjęciami pełnymi ciepła i naturalności. Efektem wspólnej pracy będą zdjęcia, do których z przyjemnością będziecie wracać i które z dumą będziecie prezentować Waszym najbliższym.
Mam to szczęście, że robię to, co kocham. Tym bardziej miłe są dla mnie dowody uznania, jakimi cieszy się moja praca. Wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne wielokrotnie były nagradzane przez Społeczność Fotografów Ślubnych MyWed. Obecnie znajduję się w czołówce rankingu polskich fotografów ślubnych tego serwisu. Jednak najważniejszą nagrodą za ciężką pracę i indywidualne podejście, są zadowoleni klienci. Radość w oczach Nowożeńców oraz pewność, że dzięki moim zdjęciom wspomnienia z dnia ślubu zostaną z nimi na zawsze, jest dla mnie najlepszą pochwałą. To ogromna motywacja, aby nadal z pasją poświęcać się fotografii ślubnej i tworzyć dla Was niezapomniane historie ślubne.