Wesele Bacówka Radawa

Wesele Bacówka Radawa Hotel & SPA

Adrianna i Damian – Wesele w klimatycznym hotelu Bacówka Radawa

Kiedy w życiu dwojga zakochanych ludzi przychodzi taki moment w którym On pyta – wyjdziesz za mnie? a Ona odpowiada TAK, TAK, TAK ! Przychodzi czas na wesele. Organizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie dla przyszłej pary młodej – trzeba przecież wybrać fotografa, suknię ślubną, garnitur, dodatki i najlepsze miejsce na wesele.
Dla jednych wymarzoną lokalizacją na ślub jest ruchliwe centrum miasta, a dla innych otoczony lasem cichy hotel, pozwalający odciąć się od codziennego zgiełku. W przypadku Adrianny i Damiana ideałem okazało się połączenie nowoczesności i sielskiego klimatu w Hotelu Bacówka Radawa na Podkarpaciu.

Najlepsze miejsce na wesele Bacówka Radawa

Nowoczesna architektura Bacówki Radawa połączona z góralskim stylem tworzy niezwykle harmonijną kompozycję, która pozwala odpocząć w otoczeniu sosnowych lasów. Ciepła atmosfera i bliskość natury tego miejsca wpłynęła kojąco na parę młodą, gości i pozwoliła mi skupić się pracy jako fotograf ślubny.
Przygotowania do wesela w hotelowym apartamencie były przeplatane własnoręczną dekoracją sali przez najbliższe otoczenie pary młodej. Żywe kwiaty, świece i inne dodatki ślubne podkreślały doniosłość chwili.

Sesja w szklarni Bacówka Radawa

Po udekorowaniu sali i przygotowaniach przyszłych nowożeńców, udało mi się porwać pannę młodą na krótką sesję portretową w szklarni. Przygotowując się do reportażu ślubnego zawsze robię przegląd otoczenia i wyszukuję idealnego miejsca na zdjęcia w dniu ślubu. Szklarnia w Bacówce Radawa & SPA naprawdę cieszy oko i jest fantastyczną scenerią do fotografii ślubnej, o czym przekonacie się przewijając zdjęcia na tym blogu.

Ślub w kościele św. Anny w Radawie

Przyszedł czas na ślub. Uroczystość odbyła się w prawie stuletnim kościele św. Anny w Radawie. Jako fotograf ślubny muszę przyznać, że kościołek jest niewielki, ale bardzo urokliwy. Doniosłą atmosferę zaślubin dodatkowo potęgowały wpadające przez witraże letnie promienie słońca. Praca w warunkach ostrego światła jest dla fotografa bardzo wymagająca, ale często pozwala wykonać najpiękniejsze zdjęcia ślubne.

Przyjęcie weselne – Hotel Bacówka Radawa & SPA

Po ślubie przyszedł czas na wesele. Państwo młodzi zadbali, aby ich przyjęcie było wyjątkowe – na ostatni guzik dopięli dekoracje sali, stołów weselnych i podziękowania dla gości. Nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach zabawy. Słodki stół niemal uginał się pod ciężarem muffinek, pączków, ciasteczek, torcików i innych pyszności.
Dobry reportaż ślubny to również emocje uchwycone na życzeniach, toasty, uśmiechy, drobne, często niezauważalne gesty i pierwszy taniec.
Wesele nie może obejść się bez dobrej muzyki, której zadaniem jest wyciągnięcie ludzi na parkiet i rozgrzanie go do czerwoności. Jako fotograf ślubny mogę powiedzieć, że para młoda i gości bawili się wyśmienicie, a mi pozostało jedynie robić zdjęcia, aby stworzyć dla Was wyjątkowy reportaż ślubny.

Szukasz fotografa na swój ślub i wesele? Sprawdź dostępność terminu.

Jeden komentarz

Komentarze