Sesja narzeczeńska na Słowacji – Štrbské Pleso

Sesja narzeczeńska na Słowacji – Štrbské Pleso
Kinga i Michał

Štrbské Pleso to malownicza miejscowość położona u podnóża Tatr Wysokich na Słowacji. Štrbské Pleso, czyli Jezioro Szczyrbskie to również nazwa niezwykle urokliwego jeziora otoczonego przez górskie wierzchołki i skrytego wśród świerkowych drzew.

To właśnie w to piękne miejsce wybraliśmy się wspólnie z Kingą i Michałem na ich zagraniczną sesję narzeczeńską. Krajobraz, który stał się tłem dla zdjęć zakochanej pary zupełnie nas oczarował. Tafla jeziora była niczym lustro, w którym odbijały się otaczające nas góry i pożółkłe jesienne liście. Aura wyjątkowo nam sprzyjała i całość wyglądała jak z bajki – nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej scenerii na sesję partnerską przed ślubem. Narzeczeni wesele mają przed sobą, a ja będę miał przyjemność oraz zaszczyt być ich fotografem ślubnym. Jest to nieco stresujące, ponieważ Michał to bardzo zdolny fotograf, a praca dla innego fotografa to zawsze dodatkowe emocje i duże wyzwanie.

Nie będę rozpisywał się o wielkiej miłości głównych aktorów tego spektaklu, bo to widać na kilometr gołym okiem 🙂 Wiem tylko, że to co łączy tych dwoje jest idealnym dopełnieniem całości.

Sesja narzeczeńska z Wami to była wielka przyjemność – dziękuję 🙂

sesja narzeczeńska

Jeśli podoba Wam się ta zagraniczna sesja narzeczeńska i szukacie podobnych zdjęć to zapraszam również do innych wpisów na blogu. Tutaj znajdziecie historię zakochanej pary w Krakowie – sesja partnerska Kraków.

3 komentarze

Komentarze