Reportaż ślubny Rzeszów Kolbuszowa – Kasia i Michał

Reportaż ślubny Rzeszów Kolbuszowa – Słoneczne Wzgórze

Ślub i wesele. Organizacja tak ważnego wydarzenia to nie lada wyzwanie dla każdej pary młodej. Trzeba przecież zaplanować i skoordynować mnóstwo ważnych spraw takich jak suknia ślubna, garnitur, sala weselna, dekoracje, fotograf i wiele, wiele innych. Nie da się ukryć, że każda panna młoda marzy, aby ten dzień był wyjątkowy, aby jej wybranek był oczarowany jej blaskiem, a goście bawili się w rytmie ulubionych przebojów do białego rana.

Pamiętajcie, że mimo weselnego szaleństwa to ma być Wasz dzień z którego będziecie czerpać radość, który pozostanie na zdjęciach ślubnych i w Waszej pamięci na zawsze.

Z przyjemnością zapraszam na reportaż z dnia ślubu, który właśnie dla Kasi i Michała stał się przypieczętowaniem ich wielkiej miłości, a jednocześnie nowym początkiem wspólnego życia 🙂

Przygotowania i przyjęcie odbyło się w restauracji Słoneczne Wzgórze w Raniżowie koło Rzeszowa, a ślub w Sanktuarium pw. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej. Jak bawili się goście i fotograf ślubny? Sami zobaczcie… 🙂

Dodam tylko, że bukiet ślubny Kasia wykonała własnoręcznie 🙂
Dziękuję za zaufanie i spólną zabawę 🙂

Reportaż ślubny z wesela w restauracji Słoneczne Wzgórze
Raniżów, Kolbuszowa, Rzeszów.

Jeśli spodobał Wam się reportaż z wesela tej zakochanej pary młodej to zobaczcie również ich zagraniczną sesję ślubną na Malcie.

Komentarze