Sesja przedślubna – Agata i Daniel

Sesja przedślubna

Na sesję narzeczeńską Agaty i Daniela było wiele pomysłów, począwszy od zdjęć na zatłoczonych miejskich ulicach, przez pachnące pole lawendy, po skąpane w zachodzącym słońcu aleje winnicy. Ostatecznie na zdjęcia wybraliśmy coś zupełnie innego. Drewniany dworek porośnięty bujną roślinnością, piękny brzozowy zakątek, a do tego opuszczony basen.

Żeby znaleźć inspirującą lokalizację na zdjęcia nie tylko ślubne, wcale nie trzeba daleko jechać, czasem wystarczy rozejrzeć się po najbliższej okolicy. Miejsce, do którego trafiliśmy oczarowało nas swoją różnorodnością i pobudziło do działania oraz tworzenia czegoś niebanalnego.

Dobry fotograf przygotowując się do pracy, niezależnie, czy będzie to sesja przedślubna, czy plener projektuje i układa w swojej głowie wizję całej historii, którą chce przedstawić na swoich fotografiach. Na finalizację założonej koncepcji wpływa wiele elementów, które muszą ze sobą współgrać. Kluczowa sprawa to dobra współpraca fotografa i narzeczonych lub pary młodej w czasie wykonywania zdjęć. W tym aspekcie przyszli nowożeńcy spisali się wzorowo. Od samego początku czuli się bardzo swobodnie przed obiektywem i byli otwarci na wszelkie sugestie fotografa.

Efektem tego jest sesja przedślubna w której zobaczycie czułe gesty, pełne miłości spojrzenia, uśmiech na twarzy, a wszytko to skąpane w promieniach ciepłego, zachodzącego słońca. Cóż chcieć więcej – czysta magia dwojga zakochanych ludzi.

Agato, Danieli dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas podczas sesji narzeczeńskiej. Wierzę, że będzie to cudowna pamiątka na przyszłe wspólnie spędzone lata 🙂

Tutaj możecie zobaczyć inną sesję przedślubną w Krakowie.

2 komentarze

Komentarze