Sesja ślubna “W Drzewach” Nałęczów – Kinga i Michał

Sesja ślubna
“W Drzewach” Nałęczów


Sesja ślubna
w domku na drzewie? Brzmi tajemniczo prawda?
Chyba każdy z nas będąc dzieckiem marzył o drewnianym domku, skrytym pośród gałęzi wielkiego drzewa, otulonym przez bujne liście pozwalające ukryć się przed całym światem. Sądzę, że nie tylko fotograf ślubny, ale każdy człowiek potrzebuje czasem takiego miejsca. Chociażby po to, aby zatrzymać się na chwilę, wejrzeć w głąb siebie i odciąć się od otaczającego nas zgiełku świata. Jestem przekonany, że twórcy  nałęczowskich apartamentów “W Drzewach” są wielkimi marzycielami, bo udało im się stworzyć właśnie takie miejsce, miejsce z dziecięcych marzeń.
Domki w drzewach to idealna lokalizacja na wypoczynek i sesję zdjęciową. Piękno przyrody zostało tutaj połączone z minimalistyczną architekturą, a ciepłe, drewniane wnętrza oraz wielkie okna pozwalają niemalże zatopić się w pięknie otaczającego nas lasu.
Jednak zdjęcia ślubne w koronie drzewa, do tego bez tradycyjnej białej sukni panny młodej i garnituru pana młodego ? Można pomyśleć, że to szaleństwo, ale wystarczy chwila refleksji, aby stwierdzić, że jest wręcz odwrotnie. Dla pary młodej to szansa na stworzenie wyjątkowych zdjęć i zapisanie na nich historii wielkiej miłości. Jako fotograf ślubny z Rzeszowa z przyjemnością podjąłem się realizacji marzenia nowożeńców.

Plenerowa sesja ślubna w lesie

Na plenerową sesję ślubną Kingi i Michała była zamówiona pogoda idealna – od rana świeciło piękne słońce. W drodze z Rzeszowa do Nałęczowa dopadła nas jednak olbrzymia burza i wszystko było totalnie do góry nogami ! Jednak,  nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ! Pogodowy zwrot akcji obudził w nas nowe pokłady kreatywności fotograficznej i pozwolił stworzyć wyjątkowy klimat na zdjęciach z plenerowej sesji ślubnej.
Dodam tylko, że dla mnie jako fotografa, który na co dzień wykonuje zdjęcia ślubne na weselu, możliwość wykonania sesji ślubnej w takiej lokalizacji to wspaniała frajda i odskocznia od utartych schematów. Jeśli macie pomysł na coś równie wyjątkowego dajcie mi koniecznie znać !
Kingo i Michale – dziękuję 🙂
Zobaczcie co udało nam się wspólnie stworzyć – zapraszam !

Sesja narzeczeńska

Spodobała Wam się sesja ślubna tej zakochanej pary młodej?  Koniecznie zobaczcie ich zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, które powstały nad Jeziorem Szczyrbskim na Słowacji.   Jesienna sesja przedśłubna Štrbské Pleso Słowacja.

Komentarze