sesja narzeczeńska w zimie

Zimowa sesja narzeczeńska w lesie

Czy sesja zdjęciowa zimą to dobry pomysł ?

Miłość, dwoje zakochanych ludzi, zima, śnieg, las, słońce i dobre nastawienie – jak dla mnie jest to idealne połączenie, które zawsze gwarantuje sukces. Jeśli zastawiacie się, czy sesja ślubna zimą to dobry pomysł, jeśli macie jakieś obawy z tym związane to zapewniam, że zupełnie niepotrzebnie. Osobiście bardzo lubię fotografować jak jest ciepło i świeci słońce, bo można wtedy zrobić plener w basenie, nawet jeśli nie ma w nim wody 😉 ale zima to naprawdę genialny i wyjątkowy czas, który daje niesamowite możliwości na kreatywną współpracę z zakochaną parą.

Zdjęcia ślubne zimą

Zima sprawdzi się zarówno podczas luźnej sesji narzeczeńskiej i klasycznej sesji ślubnej z piękną białą suknią. Szukając ciekawej lokalizacji na zdjęcia, każdy dobry fotograf ślubny powie – rozejrzyjcie się wokół siebie, a z całą pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Stylowa sesja w lesie blisko Rzeszowa

Sesję z Kingą i Robertem zrealizowaliśmy w zimowej scenerii lasu położonego kilka kilometrów od Rzeszowa. Pogoda nam sprzyjała, lekki mróz i promienie słońca idealnie się uzupełniały. Zdjęcie postanowiliśmy podzielić na dwa etapy, pierwszy bardziej formalny i stylowy, a drugi zdecydowanie na luzie.

Zimowa sesja zdjęciowa na luzie

Sesja narzeczeńska pozwala na wykorzystanie kilku stylizacji. Jest to z wiadomych względów łatwiejsze niż podczas pleneru ślubnego, dlatego skorzystaliśmy z tej opcji. Udało nam się rozpalić ognisko, co pozwoliło nieco się ogrzać, a kubek ciepłej kawy dał energię do dalszego działania. Chyba każdy lubi czasem wrzucić na luz i pobiegać beztrosko po śniegu. Ja jako fotograf ślubny z Rzeszowa z całą pewnością lubię to fotografować.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jako dekoracje ślubne

Czy zdjęcia ze stylowej sesji narzeczeńskiej można wykorzystać jako dekoracje na weselu? Jasne, że tak. Udekorowanie sali weselnej fotografiami z okresu narzeczeństwa jest świetnym i często spotykanym rozwiązaniem. Pozwala to parze młodej podzielić się magicznym okresem narzeczeństwa ze swoimi bliskimi podczas przyjęcia, co wywołuje bardzo pozytywne emocje wśród gości weselnych.

Zimowa sesja narzeczeńska – sprawdź ofertę ślubną

3 komentarze

Komentarze